Experience

Cross Country

Regional 2017 Girls Boys  
Sectional 2017 Girls Boys  
Regional 2016 Girls Boys Advancing to Semi State
Sectional 2016 Girls Boys Advancing to Semi State
Regional 2015 Girls Boys  
Sectional 2015 Girls Boys  
Regional 2014 Girls Boys  
Sectional 2014 Girls Boys  

Schedule

Coed Varsity Cross Country
vs.
Penn Invite at Elm Road School, Penn High School
Subscribe to Alerts
Away
Coed Varsity Cross Country
vs.
Manchester JV Invite, Manchester High School
Subscribe to Alerts
Away
Coed Varsity Cross Country
vs.
Triton at Potawatomi Park, Triton Jr/Sr. High School
Subscribe to Alerts
Away
Coed Varsity Cross Country
Wildcat Invite at Indiana Wesleyan
Subscribe to Alerts
Away
Coed Varsity Cross Country
vs.
New Prairie Invite, New Prairie High School
Subscribe to Alerts
Away
Coed Varsity Cross Country
37th Annual Cross Country Invite
Subscribe to Alerts
Home
Coed Varsity Cross Country
vs.
Concord-JV Only at Ox Bow Park, Concord High School
Subscribe to Alerts
Away

CGA Roster

Name Class Hometown
Erin Anderson 2019 Elmhurst, IL
Ximena Boesch Villanueva 2019 Mission, TX
Nyssa Brown 2020 Culver, IN
Jozie Gregg 2019 Vincennes, IN
Lillian Gregorash 2019 Leiters Ford, IN
Regina Herrero 2020 Mexico
Yuting Huang 2020 Shanghai
Ryan Knight 2020 Coronado, CA
Isabelle Landy 2019 Jacksonville, FL
Xuanchen Li 2020 Shanghai
Katie Manning 2021 Chicago, IL
Paola Martinez 2020 Puebla San Andrés cholula
Isabel Ralphs 2018 Glasgow
Marissa Rivera 2020 Columbus, IN
Lilia Rosique 2019 Villahermosa
Rachel Ruffin 2019 Anchorage, AK
Nicole Salazar Rodriguez 2018 Acapulco
Laurel Sullivan 2019 Anchorage, AK
Brennah Ungar 2018 Canton, OH
Madelyn Wright 2021 Plymouth, IN
Mei Feng Yang 2020 Urumqi

CMA Roster

First Name Last Name Grade Hometown
Ashton Bieri 12 Hesperia, MI
Callaway Bird 12 Sturgis, MI
Blake Brown 9 Bristol, IN
Hugh Campbell 9 East Lansing, MI
Joseph Chandler 10 Indianapolis, IN
Jia Chen 10 Beijing, China
Henri Cornell 9 Union, MI
Jacob Cross 9 Bremen, IN
Jonah Cross 9 Bremen, IN
Ethan Eavey 10 Columbus, IN
Francis Ellert 9 Culver, IN
Pierce Ellert 12 Culver, IN
Yuchen Fan 11 Shenzhen, China
Colin Flanagan 10 South Bend, IN
James Gordon 9 Parlin, NJ
Jacob Graham 9 Granger, IN
Robert Grider 9 Indianapolis, IN
Alexander Key 12 Indianapolis, IN
Ryan Klenke 10 Houston, TX
Feiyang Liu 11 Beijing, China
Clayton Long 9 North Liberty, IN
Michael Perea 11 Golden, CO
Timothy Perea 12 Golden, CO
Shane Pursch 12 Plymouth, IN
Andrew Setzer 10 Dhahran, Saudi Arabia
Christopher Shin 10 West Lafayette, IN
Tianze Shou 10 Hangzhou, China
Tyler Voreis 11 Plymouth, IN
Elai Yu 9 Changzhou, China
Xuanming Zhang 9 Beijing, China
Ziyao Zhang 9 Tianjin, China
Duo Zheng 11 Shanghai, China